Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Stróża – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Hala ogrzewana Stróża

Stróża,małopolskie

4 200 zł140 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowa zlokalizowaną w stróży ok 1 km od zjazdu z drogi s7. bezkolizyjny zjazd i wjazd na S7. jest to murowany budynek składający z pomieszczenia magazynowego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Brzeziny(Stróża + 15 km)

16 585 zł1 070 m² 15,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:35 275 m²

Brzeziny powierzchnia magazynowo-produkcyjna od 540 m2 do 1070 m2 cena 15,5 zł/m2 + vat + media Świetna lokalizacja: nieruchomość położona w południowej części Brzezin, zaledwie 28 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Święte(Stróża + 21 km)

320 000 zł187 m² 1 711,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:810 m²

Sprzedaż 2 budynków Stodoły i Garażu które są połączone ścianą. Powierzchnia Stodoły - 103 m2, powierzchnia Garażu - 84 m2. Do rozbiórki jest chlewik i kurnik. Po podziale działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zgierz

Zgierz(Stróża + 23 km)

4 900 000 zł1 000 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu hal magazynowych w Zgierzu Obiekt składa się Hali składających się z 2 pomieszczeń magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubień

Lubień(Stróża + 10 km)

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna w Lubniu składająca się z trzech budynków o łącznej funkcji handlowo-usługowej, zlokalizowana w doskonale widocznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łódź

Bałuty Zachodnie,Łódź(Stróża + 13 km)

30 000 zł1 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt handlowy 1200 m2 w Łodzi Bałuty Stacja trafo, wys 5,60-7 m, ogrzewany. W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu i prezentację obiektu. Informacje zawarte.