Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Stróża - Oferty wynajmu budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Hala ogrzewana Stróża

Stróża,małopolskie

4 200 zł140 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowa zlokalizowaną w stróży ok 1 km od zjazdu z drogi s7. bezkolizyjny zjazd i wjazd na S7. jest to murowany budynek składający z pomieszczenia magazynowego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Niecała

Świdnica(Stróża + 22 km)

14 000 zł376 m² 37,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Idealny na siedzibę firmy, biura lub usługi medyczne. Budynek ul. Niecała 8, 58-100 Świdnica Samodzielny obiekt dwukondygnacyjny , parter + piętro +lokal przynależny. Główny budynek 330m2, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Logistyczna

Bielany Wrocławskie(Stróża + 21 km)

7 800 €1 300 m² 6 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wysokiej jakości nowoczesną przestrzeń magazynową z biurami, którą zbudowano w latach 2019-2021r koło okolic Wrocławia Lokalizacja -16 km do lotniska Wrocław Starachowice -12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kobierzyce

Kobierzyce(Stróża + 19 km)

7 200 zł450 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn pod Kobierzycami Magazyn o powierzchni około 450 mkwprzy magazynie mały socjal: pokój biurowy, dwie toalety, natrysk, kuchnia.Posadzka bezpyłowa, duza brama wjazdowa dla TIR.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Skawina

Skawina(Stróża + 22 km)

25 000 €5 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania w Skawinie, dostępne różne moduły. Dogodny dostęp do drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łódź

Olechów-Janów,Łódź(Stróża + 13 km)

17 368 zł668 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow 668 mkw wysokość hal - 9m ogrzewanie - Volcano duży przydział mocy ( kwh ) oświetlenie led świetliki brama z pozimu 0 - 4,5m x 4,5m miejsca parking Cena netto:.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Wieliczka

Wieliczka(Stróża + 24 km)

4 500 zł120 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy murowany budynek znajdujący się w Wieliczce niedaleko kopalni soli. Lokal składa się z części magazynowej ok 90 m2 oraz pomieszczenia biurowego socjalnego oraz natrysku toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Łódź

Widzew,Łódź(Stróża + 13 km)

21 280 €6 650 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn przystosowany do prowadzenia produkcji o powierzchni ok 6650 mkw wraz z powierzchnią biurową ok 200 mkw. Magazyn zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy miasta Łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany, ul. Majdzika

Skawina(Stróża + 22 km)

5 595 €1 198 m² 4,67 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz magazyn wysokiego składowania w Skawinie, powierzchnia 1198 mkw. wraz z biurem 137 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki(Stróża + 21 km)

4 940 €1 300 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A, zlokalizowany w Konstantynowie Łódzkim bezpośrednio na granicy z Łodzią. Dostępność: od zaraz Powierzchnia magazynowa: ok. 1300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie(Stróża + 21 km)

18 400 zł800 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-socjalnym, ogrzewana o powierzchni około 800m2. Wysokość - 3,5 - 4,5m, brama z poziomu 0 , dojazd tir. Wymiary hali 12m x70m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana Stróża

Stróża,małopolskie

3 600 zł120 m² 30 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij